QUIZ: Jak dobrze znasz 7. sezon serialu Gra o tron?

Kolejny sezon serialu Gra o tron już za nami. Czas najwyższy, abyście sprawdzili, jak wiele z tej odsłony serii zapamiętaliście.

Kolejny sezon serialu Gra o tron już za nami. Czas najwyższy, abyście sprawdzili, jak wiele z tej odsłony serii zapamiętaliście.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  quiz 

7. sezon serialu Gra o tron, choć krótszy od dotychczasowych, dostarczył nam wiele emocji. Podróżowaliśmy wraz z bohaterami przez całe Westeros, śledząc ich przygody z wielką uwagą. Mamy dla Was zabawę, która pozwoli Wam sprawdzić, jak wiele z ostatniej odsłony serii zapamiętaliście. Quiz nie należy do najłatwiejszych, ale życzymy każdemu, by po jego skończeniu walił w Mur czymś innym niż głową.

Więcej quizów znajdziecie tutaj.

Powodzenia!

Źródło: Zdjęcie główne: HBO

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV