Seriale na marzec 2019 – nowe tytuły i kolejne sezony

Zaczął się marzec, a w nim na serialowym rozkładzie jazdy pojawi się wiele znanych już widzom lub całkiem świeżych produkcji. Oto, co zobaczymy w tym miesiącu.

Zaczął się marzec, a w nim na serialowym rozkładzie jazdy pojawi się wiele znanych już widzom lub całkiem świeżych produkcji. Oto, co zobaczymy w tym miesiącu.

Turn Up Charlie

Nowy serial Netflixa opowiada o tytułowym bohaterze, który jest aspirującym DJ-em i wiecznym kawalerem. Charlie dostaje ostateczną szansę, by zaistnieć w branży, gdy niechętnie przyjmuje prace niani problematycznej córki znanej DJ-ki. W roli głównej zobaczymy Idrisa Elbę.

Premiera w Polsce 15 marca.

8 Tage

Akcja niemieckiej produkcji od Sky rozgrywa się w świecie, gdzie 60-kilometrowy meteor ma uderzyć w Ziemię, konkretnie w centrum Europy. Serial opowiada o rodzinie, która musi sobie poradzić z widmem tej nieuchronnej katastrofy.

Premiera w Polsce 15 marca.

Shrill

6-odcinkowa komedia platformy Hulu, która już 15 marca trafi w całości do serwisu. W roli głównej wystąpi Aidy Bryant i wcieli się w dziewczynę z nadwagą, która chce zmienić swoje życie i nie chodzi tu wcale o wygląd. Producentami serialu są Lorne Michaels i Elizabeth Banks. Showrunnerką jest Alexandra Rushfield.

Premiera w USA 16 marca.

The Fix

Nowa produkcja ABC to serial kryminalno-prawniczy, którego bohaterką jest Maya Travis, pracująca jako prokurator w LA. Kobieta przegrywa sprawę z pierwszych stron gazet, w której oskarżyła słynną gwiazdę filmową o podwójne morderstwo. Z tego powodu bohaterka decyduje się wycofać z życia publicznego. Osiem lat później aktor ponownie jest podejrzany o kolejne morderstwo. Maya wraca, by wymierzyć sprawiedliwość.

Premiera w USA 18 marca.

The Village

Nowy serial NBC śledzi losy mieszkańców jednego z budynków na Brooklynie. Sarah jest pielęgniarką i samotną mamą wychowującą kreatywną nastolatkę. Gabe to młody student prawa, który ma znacznie starszego i nieoczekiwanego współlokatora. Ava musi zapewnić przyszłość swojemu młodemu, urodzonemu w USA synowi. Nick jest weteranem, który powrócił z wojny, a sercem i duszą tego budynku są Ron i Patricia z własnymi poruszającymi historiami.

Premiera w USA 19 marca.

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: FX

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV