Adam McKay

Adam McKay
 • Data urodzenia:

  17 kwietnia 1968 (51)
 • Miejsce urodzenia:

  Philadelphia, Pennsylvania, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  196 cm
 • Zawód:

  Producent, scenarzysta, aktor
 • Stan cywilny:

  Żonaty
 • Bio:

  Adam McKay (ur. 17 kwietnia 1968) jest amerykańskim reżyserem filmowym, producentem, scenarzystą, komikiem i aktorem . McKay służył jako główny scenarzysta dla NBC przy serii Saturday Night Live przez dwa sezony. Wyreżyserował Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004), Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006), Step Brothers (2008), The Other Guys (2010) i Anchorman 2: The Legend Continues (2013). McKay ma twórczą współpracę z aktorem Willem Ferrellem, z którym współtworzył i wyprodukował seriale i filmy. W 1996 roku ożenił się z Shirą Piven, która wyreżyserowała w 2014 roku film " Welcome to Me" z Kristen Wiig. Mają dwójkę dzieci. Jego szwagier to aktor Jeremy Piven.

W obsadzie (7)

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV