Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Sofia Boutella

Sofia Boutella
 • Data urodzenia:

  6 kwietnia 1982 (37)
 • Miejsce urodzenia:

  Bab El Oued, Algieria
 • Narodowość:

  Francuzka
 • Wzrost:

  165 cm
 • Zawód:

  Tancerka, modelka, aktorka
 • Bio:

  Sofia Boutella uczyła się tańca od najmłodszych lat (balet, a później break dance). Występowała w teledyskach oraz reklamach. Spróbowała swoich sił w „Battles de France” i w „Los Angeles na Freestyle-Session”. Jako aktorka debiutowała w 2002 roku rolą w filmie Le défi.

W obsadzie (14)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV