Repertuar kin Nowość Program TV

ABC dzieli sezon na dwie części. Emisja seriali jesienią i wiosną

Zirytowana słabą oglądalnością w sezonie 2012/13 stacja ABC postanowiła zmodyfikować swoją ramówkę i emitować seriale w dwóch zamkniętych blokach bez dłuższych przerw.

Stacja ABC emitować będzie swoje stałe seriale jesienią (od końca września do połowy grudnia), a następnie dopiero pod koniec lutego i w marcu. Dzięki temu podczas emisji w midseasonie kolejne odcinki pokazywane będą tydzień po tygodniu, bez przerw. Na chwilę obecną potwierdzono taki ruch przy większości seriali dramatycznych, które powracają z pełnymi sezonami (22-24 odcinki). Mowa o:

Również 9 marca w ramówce ABC zadebiutuje nowy serial dramatyczny pt. „Resurrection”.

W midseasonie emisja nowych seriali dramatycznych, takich jak Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D., Lucky 7 i Once Upon A Time In Wonderland, uzależniona będzie od oglądalności osiągniętej jesienią. Spodziewać się można podobnej, trwającej około 3 miesięcy przerwy w emisji od grudnia do początku marca (jeśli wymienione seriale doczekają się „back nine”, czyli zamówienia dziewięciu dodatkowych odcinków).

Z kolei emisja Castle w dużej mierze uzależniona będzie od emisji „Tańca z gwiazdami” w poniedziałkowe wieczory.

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.