Przeczytaj w weekend

Aktor z „Gry o tron” w serialu fantasy stacji Starz

Tobias Menzies, którego oglądaliśmy w 3. sezonie Gry o tron, dołącza do obsady serialu Outlander twórcy Battlestar Galactica.

Tobias Menzies, którego oglądaliśmy w 3. sezonie Gry o tron, dołącza do obsady serialu Outlander twórcy Battlestar Galactica.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Serial oparty jest na serii książek Diany Gabaldon. Aktor wcieli się w dwie role: Franka Randalla i Jonathana "Black Jacka" Randalla. Frank jest mężem Claire w XX wieku, profesjonalnym historykiem interesującym się XVIII wiekiem i drzewem genealogicznym własnej rodziny. Jonathan jest przodkiem Franka żyjącym w XVIII wieku, kapitanem w angielskiej armii, który znany jest ze stosowania przemocy.

[info] Jest to produkcja łącząca kilka gatunków: romans, science fiction, historię i przygodę, która rozgrywa się w dwóch planach czasowych. Główną bohaterką będzie Claire - pielęgniarka opiekująca się rannymi żołnierzami podczas II wojny światowej, która niespodziewanie przenosi się w czasie do roku 1743. Wtedy to zaczyna się jej prawdziwa przygoda. Wychodzi za mąż za Jamiego - romantycznego, szkockiego wojownika, ale jednocześnie cały czas związana jest ze swoim mężem ze współczesności. [/info]

Menzies w Grze o tron wcielał się w Edmure'a Tully'ego. Zdjęcia do Outlander rozpoczną się jesienią.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV