Alive – obsadzono główną rolę. Serial kryminalny inspirowany Frankensteinem

Alive to nowy serial kryminalny stacji CBS. Inspirowany jest klasyką literatury.

Alive to nowy serial kryminalny stacji CBS. Inspirowany jest klasyką literatury.

Adam Siennica

Adam Siennica

Ryan Phillippe zagra główną rolę w pilocie serialu Alive, który jest bardzo luźno inspirowany książką Frankenstein. Jest to nowa rola aktora w telewizji po przygodzie z serialem Strzelec.

Autorem scenariusza pilotowego odcinka jest Jason Tracey, który pracował przy Elementary. Bohaterem jest detektyw z San Francisco, Mark Escher (w tej roli Phillippe), który po śmierci podczas służby zostaje wskrzeszony. Ma jednak wizje swoich ostatnich chwil, gdy został pozostawiony na śmierć w płonącym budynku. Wówczas pracował nad trudną sprawą. Razem z żoną Elizabeth Lavenza (jest patologiem, w tej roli Katrina Law) szukają osoby odpowiedzialnej za jego wskrzeszenie - dr. Victora Frankensteina (w tej roli Aaron Stanton).

Uta Briesewitz wyreżyseruje pilotowy odcinek. Jest to osoba z doświadczeniem nabytym na planieWestworld czy Orange Is the New Black. Gdy pilot zostanie zrealizowany, włodarze CBS podejmą decyzję, czy zamówić sezon.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV