Przeczytaj w weekend

Amazon Prime Video – nowości na czerwiec 2019

Amazon Prime Video przygotował trzy ciekawe propozycje na czerwiec 2019 dla subskrybentów w Polsce. Sprawdźcie, jakie nowości trafią do oferty.

Amazon Prime Video przygotował trzy ciekawe propozycje na czerwiec 2019 dla subskrybentów w Polsce. Sprawdźcie, jakie nowości trafią do oferty.

Amazon Prime Video to platforma VOD, która produkuje znane seriale. W nadchodzącym miesiącu subskrybenci w Polsce będą mogli zapoznać się z dwoma nowymi tytułami oraz powracającym 2. sezonem serialu Absentia. Nowe produkcje to Chasing Happiness oraz Too Old To Die Young.

Serial Too Old To Die Young opowiada o pogrążonym w żałobie policjancie, który trafia do mrocznego, przestępczego podziemia, w którym przewijają się między innymi japońska Yakuza, rosyjska mafia i meksykańskie kartele. Premiera serialu już 14 czerwca.

Wcześniej, bo 4 czerwca pojawi się produkcja Chasing Happiness. Jest to opowieść o życiu braci Jonas - Kevinie, Nicku i Joe, sześć lat po tym jak zrobili sobie przerwę we wspólnych występach jako zespól Jonas Brothers. Produkcja ukaże drogę przyszłych gwiazd od ich dzieciństwa w New Jersey jako synów pastora, po szybką sławę ich grupy aż po nieoczekiwany rozpad i obranie przez każdego z braci nowej drogi kariery. Film będzie zawierał osobiste wywiady z bohaterami produkcji, niepublikowane dotąd materiały zza kulis i muzykę zespołu z ich najnowszej płyty pod tytułem Happiness Begins.

Również 14 czerwca pojawi się 2. sezon serialu Absentia. Jest to serial kryminalny wyprodukowany przez Gaię Violo i Matta Cirulnicka. W 2. sezonie bohaterka ma problem z ustaleniem, jakie jest teraz jej normalne życie. Nie może pozbyć się mroku ze swojej przeszłości. Zatrudnia detektywa, aby prowadzić tajne śledztwo w sprawie swojej tajemniczej historii. Kiedy robi się niebezpiecznie, decyduje się ona zrobić wszystko, aby odkryć prawdę i ochronić rodzinę.

Źródło: Amazon prime video/zdjęcie główne: Amazon

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV