Thriller Anonimowa dziewczyna trafił do księgarń

Anonimowa dziewczyna to nowa propozycja dla fanów thrillerów psychologicznych. Książka od dzisiaj znajduje się w sprzedaży.

Anonimowa dziewczyna to nowa propozycja dla fanów thrillerów psychologicznych. Książka od dzisiaj znajduje się w sprzedaży.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Dziś ukazał się thriller psychologiczny pt. Anonimowa dziewczyna. Autorami tej książki są Sarah Pekkanen i Greer Hendricks. To druga książka tego duetu wydana w Polsce. W zeszłym roku ukazała się powieść Żona między nami

Anonimowa dziewczyna to thriller, w którym udział w z pozoru zwykłym badaniu psychologicznym przeradza się w znacznie bardziej niebezpieczną grę. Bohaterka zostaje uwikłana w skomplikowaną grę, w której znacznie odgrywają jej własne sekrety.

Książka ukazała się dzisiaj nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka. Została wydana w miękkiej oprawie, liczy 

Oto okładka oraz opis Anonimowej dziewczyny:

Anonimowa dziewczyna - okładkaŹródło: Zysk i S-ka

Gdy Jessica Farris zgłasza się do udziału w badaniu psychologicznym prowadzonym przez tajemniczą doktor Shields jest przekonana, że będzie musiała jedynie odpowiedzieć na kilka pytań, po czym odbierze wynagrodzenie i na tym skończy się jej rola.
Jednak gdy pytania stają się coraz bardziej natarczywe i dogłębne, a sesje badawcze przeradzają się w zadania do wykonania, podczas których Jessica dostaje wytyczne, jak ma się ubrać i zachowywać, dziewczyna zaczyna mieć odczucie, że doktor Shields zna jej myśli… i wie, co Jess ma do ukrycia.
W im większą Jess popada paranoję, tym bardziej jasne staje się dla niej, że nie wie już, co w jej życiu jest realne, a co stanowi jeden z eksperymentów manipulacyjnych doktor Shields. Uwikłana w sieci podstępnych oszustw i zazdrości, dziewczyna szybko się przekonuje, że niektóre obsesje bywają zabójcze…

Źródło: Zysk i S-ka / fot. Zysk i S-ka

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Jimmi Simpson

Jimmi Simpson

ur. 1975, kończy 44 lat

Yasmine Al Massri

Yasmine Al Massri

ur. 1978, kończy 41 lat

Nicolette Sheridan

Nicolette Sheridan

ur. 1963, kończy 56 lat

Jena Malone

Jena Malone

ur. 1984, kończy 35 lat

Björk Guðmundsdóttir

Björk Guðmundsdóttir

ur. 1965, kończy 54 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV