Aquaman – wideo pokazuje sceny przed i po nałożeniu efektów specjalnych

Aquaman jest pełny efektów specjalnych, ale nie wszystko to wytwór komputera. Na planie było dużo praktycznych trików, które komponowały się z CGI.

Aquaman jest pełny efektów specjalnych, ale nie wszystko to wytwór komputera. Na planie było dużo praktycznych trików, które komponowały się z CGI.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  aquaman 

Aquaman to jeden z najbardziej widowiskowych filmów 2018 roku. Wideo z planu pokazuje kilka scen przed i po nałożeniu efektów specjalnych, ale nie tylko to. Jest wiele ujęć pokazujących praktyczne triki, które były wykorzystywane na planie.

Przypomnijmy, że Aquaman okazał się wielkim sukcesem komercyjnym. Do dnia 8 stycznia film zebrał na całym świecie 943,2 mln dolarów.

Zobaczcie wideo:

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV