Przeczytaj w weekend

Arrowverse - co dalej w kolejnych odcinkach seriali The CW? [zdjęcia i wideo]

Do sieci trafiło wiele nowych materiałów promujących seriale należące do Arrowverse: Flash, Supergirl, Flash oraz Legends of Tomorrow.

Do sieci trafiło wiele nowych materiałów promujących seriale należące do Arrowverse: Flash, Supergirl, Flash oraz Legends of Tomorrow.

Supergirl to serial stacji The CW, który obecnie jest w trakcie emisji 4. sezonu. W nowych odcinkach bohaterowie w dalszym ciągu będą mierzyć się z konsekwencjami działań Lexa Luthora. Przed nami emisja 18. odcinka 4. sezonu Supergirl, który zostanie wyemitowany 21 kwietnia tego roku. Zobaczcie zdjęcia:

Pojawił się również materiał wideo promujący nadchodzący 19. odcinek 7. sezonu serialu Arrow. Epizod zatytułowano Spartan i zadebiutuje na The CW już 22 kwietnia. Zobaczcie klip promujący poniżej:

Z kolei serial Legends of Tomorrow zadebiutuje z 12. odcinkiem 4. sezonu już 22 kwietnia. Został on zatytułowany The Eggplant, The Witch and The Wardrobe. W nim dojdzie do połączenia sił pomiędzy Norą Darhk oraz Johnem Constantinem. Zobaczcie spot:

Na koniec jeszcze materiały promujące nadchodzący odcinek serialu Flash. W dzisiejszym 18. odcinku 5. sezonu zatytułowanym Godspeed, pojawi się nowy tajemniczy bohater z mocami podobnymi do tytułowego herosa. Zobaczcie klipy oraz zdjęcia:

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: The CW

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV