Przeczytaj w weekend

Avenge Them przerobi twoją twarz na GIF-a z Avengersów

Nie każdy może przywdziać strój superbohatera i zagrać w filmie Iron Mana czy Kapitana Ameryki. Ale dzięki tej aplikacji upodobnimy się do filmowych herosów.

Nie każdy może przywdziać strój superbohatera i zagrać w filmie Iron Mana czy Kapitana Ameryki. Ale dzięki tej aplikacji upodobnimy się do filmowych herosów.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  avengers 

Powiedzmy to sobie szczerze. Każdy z nas marzył kiedyś o tym, aby w komiksowych opowieściach tkwiło ziarnko prawdy i po świecie chodziły radioaktywne pająki, których ugryzienie da nam pajęcze moce. Mimo iż jest to scenariusz z gatunku tych nie do realizacji, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy wirtualnie wcielili się w jednego z Avengersów z okazji premiery filmu Avengers: Koniec gry.

Dzięki stronie Avenge Them za pomocą kilku prostych kliknięć przerobimy GIF-y z postaciami z MCU w taki sposób, aby wybrany bohater miał naszą twarz. Warto zauważyć, że nie jest to oficjalne narzędzie ze stajni Marvela a strona zbudowana w oparciu o aplikację Morphin. To oprogramowanie jest mobilnym studiem graficznym wyspecjalizowanym w automatycznym podmienianiu twarzy z GIF-ów na wizerunki osób uwiecznionych na selfie.

nullZdjęcie: Avenge Them

Na Avenge Them zebrano po prostu 18 GIF-ów dostępnych w aplikacji, które kojarzą się ze światem Marvela. Oprócz takich postaci jak Czarna Pantera, Czarna Wdowa, Iron Man, Kapitan Ameryka czy Spider Man znajdziemy także samego Stana Lee, twórcę uniwersum. Cały proces metamorfozy trwa około pół minuty, a wygenerowane animacje można pobrać albo udostępnić na Twitterze.

 

Jeśli ktoś chciałby sprawdzić, jak wyglądałby w innych filmowych rolach, może ściągnąć aplikację Morphin. Oprogramowanie dostępne jest na urządzeniach z Androidem oraz iOS-em, w pełnej wersji znajdzie bogatą kolekcję animowanych GIF-ów do przetworzenia.

Źródło: The Verge / Zdjęcie: Avenge Them

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV