Przeczytaj w weekend

Avengers: Koniec gry: 7-letnia aktorka do fanów: Nie dręczcie mojej rodziny

Avengers: Koniec gry to dla Lexi Rabe jedna z pierwszych ról. To zaowocowało popularnością, ale i nieprzyjemnymi sytuacjami.

Avengers: Koniec gry to dla Lexi Rabe jedna z pierwszych ról. To zaowocowało popularnością, ale i nieprzyjemnymi sytuacjami.

Adam Siennica
Adam Siennica

Avengers: Koniec gry przedstawił widzom przeuroczą postać 7-letniej dziewczynki, z ust której padły kultowe już słowa: kocham cię, 3000. Lexi Rabe szybko stała się popularna dzięki tej roli.

Okazuje się, że są z tym związane nieprzyjemne sytuacje. Matka, obsługująca jej konto na Instagramie napisała w obszernym wpisie o tym, że dochodzi do sytuacji dręczenia młodej Lexi oraz całej rodziny. Z opisu wynika, że ma to związek z incydentami, kiedy ktoś prosi o autograf, a z uwagi na przypadki losowe nie spotkali się z pozytywną odpowiedzią i miłą reakcją. Zaowocowało to hejtem i osądzaniem ich decyzji. Nie podano dokładnych przykładów, na czym polegały tego typu incydenty. Można jednak wysnuć wniosek, że takie sytuacje mogły mieć miejsce nie tylko w sieci, skoro zdecydowano się poruszyć tę sprawę publicznie.

Matka dziewczynki tłumaczy, że pomimo sławy dzięki roli w najpopularniejszym filmie roku, starają się żyć jak najbardziej normalnie to możliwe. To tyczy się też młodziutkiej Lexi. Chcą, aby była zwyczajną 7-latka i uczyła się na swoich błędach. W wideo opublikowanym na Instagramie sama aktorka przyznaje, że takie popełniała najwyraźniej też w interakcjach z fanami, ale zwraca uwagę, żeby pamiętali, że ma tylko 7 lat.

Zobaczcie, jak wyjaśnia to sama Lexi Rabe:

Przypomnijmy, że Lexi Rabe wystąpiła też epizodycznie w filmie Godzilla II: Król Potworów.

 

 

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: instagram.com/lexi_rabe/

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV