Przeczytaj w weekend

MCU po Avengers: Endgame - którzy złoczyńcy mają pojawić się w 4. fazie?

Avengers: Endgame wciąż gości na ekranach kin - to dobry moment na to, aby zastanowić się, którzy złoczyńcy pojawią się w 4. fazie MCU.

Avengers: Endgame wciąż gości na ekranach kin - to dobry moment na to, aby zastanowić się, którzy złoczyńcy pojawią się w 4. fazie MCU.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub

Avengers: Endgame nadal szturmuje kina na całym świecie - przypomnijmy, że włodarze MCU na najbliższy piątek zapowiedzieli wypuszczenie nieznacznie zmienionej wersji filmu, która ma zawierać usuniętą scenę, hołd dla Stana Lee i zapowiedź zbliżającego się wielkimi krokami Spider-Man: Daleko od domu. Przytłaczająca większość z nas dotarła już na sam Koniec gry, przeżywając niezapomnianą przygodę, którą zapewne będziemy nosić w swojej pamięci przez długie lata. Najwyższy już jednak czas ruszyć dalej i wspólnie zastanowić się nad tym, co czeka na nas w kolejnej, 4. już fazie Kinowego Uniwersum Marvela. 

Nasz cykl chcemy rozpocząć od swoistego hołdu dla piętna, jakie na całym projekcie odcisnął Thanos - w końcu umysły wielu naszych Czytelników rozpala to, którzy złoczyńcy pojawią się w przyszłych projektach MCU. Składa się tak, że udział aż 7 z nich został już potwierdzony. Wzorem portalu Screen Rant pragniemy Wam jednak pokazać również tych komiksowych antagonistów, o których ewentualnej obecności mówi się dziś najczęściej. Na liście nie brakuje zaskoczeń; potęga niektórych postaci może nawet przytłaczać tę, którą zaprezentował wcześniej Thanos... Zobaczcie sami:

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV