Avengers: Koniec gry - nowe zdjęcia z filmu w wysokiej rozdzielczości

Avengers: Koniec gry to najnowsze widowisko o przygodach tytułowej drużyny herosów MCU. W sieci pojawiły się zdjęcia z filmu w wysokiej rozdzielczości.

Avengers: Koniec gry to najnowsze widowisko o przygodach tytułowej drużyny herosów MCU. W sieci pojawiły się zdjęcia z filmu w wysokiej rozdzielczości.

Widowisko Avengers: Koniec gry można już od dzisiaj oglądać na ekranach polskich kin. W filmie tytułowa drużyna bohaterów MCU postara się odwrócić skutki pstryknięcia Thanosa, które wymazało połowę populacji wszechświata. W obsadzie produkcji znajdują się Chris Evans, Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Jeremy Renner, Paul Rudd, Karen Gillan, Don Cheadle, Danai Gurira, Brie Larson, Bradley Cooper i Josh Brolin. Za kamerą stoją Bracia Russo.

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z filmu w wysokiej rozdzielczości. Przedstawiają one sceny, które mogliśmy już zobaczyć w zwiastunach produkcji. Możecie je obejrzeć na początku poniższej galerii:

Ponadto w sieci pojawiła się parodia zwiastuna widowiska z cyklu Weird Trailer. W zabawnym wideo możemy zobaczyć między innymi cameo Quicksilvera i crossover z nadchodzącą częścią Gwiezdnych wojen. Zobaczcie zwiastun:

Źródło: comicbook.com/cosmicbook.news/zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV