Avengers: Koniec gry - czy jest scena po napisach? Znamy szczegóły

Avengers: Koniec gry to wielka kulminacja historii opowiadanej od 11 lat. Sceny po napisach są tradycją MCU.

Avengers: Koniec gry to wielka kulminacja historii opowiadanej od 11 lat. Sceny po napisach są tradycją MCU.

Avengers: Koniec gry nie ma ani jednej sceny po napisach. To jest ogromne zaskoczenie, ponieważ jest to pierwszy film MCU, w którym nie ma sceny po napisach. Marvel złamał swoją tradycję, którą kultywował w każdym filmie począwszy od Iron Mana z 2008 roku. Każdorazowo sceny były podzielone na dwie grupy: jedna była czysto humorystyczna, druga miała za zadanie wprowadzić do kolejnej odsłony serii.

Czy są ku temu powody? Tak, jak najbardziej, ale to rejony bardzo spoilerowe , więc nie będziemy wchodzić w szczegóły. Gdy obejrzycie film, będziecie wiedzieć, dlaczego podjęto taką decyzję. To też buduje wielką niewiadomą, bo przez brak sceny po napisach kompletnie nie wiemy, jaka będzie przyszłość MCU. Nie wiadomo, czy studio Marvel opracowało jakiś plan i po prostu go nie ujawniają, czy jest on dopiero kształtowany. To buduje pewne uczucie pustki podkreślającej świadomość końca.

Film bez napisów trwa 2 godziny 48 minut i 56 sekund. Wcześniej podawany czas trwania - 3 godziny 57 sekund dotyczy całości, czyli ze wszystkimi napisami końcowymi.

Przeczytaj naszą recenzję Avengers: Koniec gry

Przypomnijmy sobie, naszym zdaniem, najlepsze sceny po napisach MCU:

ZAPRASZAMY NA FINAŁOWY SEZON Gry o Tron w HBO GO

null.

Advertisement

Źródło: naEKRANIE / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV