Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Avengers: Wojna bez granic – więcej spoilerowych zdjęć. CGI robi wrażenie

W sieci pojawiło się jeszcze więcej spoilerowych zdjęć z filmu Avengers: Wojna bez granic. Głos na temat produkcji zabrała także ekranowa Proxima Midnight, Carrie Coon.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Marvel systematycznie wypuszcza do sieci kolejne partie spoilerowych zdjęć z filmu Avengers: Wojna bez granic. Na najnowszych z nich mamy okazję lepiej przyjrzeć się procesowi powstawania efektów specjalnych – widać to najlepiej na przykładzie pokazywania na ekranie członków Czarnego Zakonu. Zobaczcie sami:

-
spoilery
-

Głos na temat produkcji zabrała także odtwórczyni roli Proximy Midnight, Carrie Coon. W wywiadzie dla Entertainment Weekly przyznaje ona między innymi, że nie miała pojęcia, iż zakończenie filmu będzie miało tyle wspólnego z serialem Pozostawieni, w którym także przyszło jej zagrać.

Jeszcze nie widziałam całej produkcji, bo właśnie zostałam matką. Ale słyszałam wiele o tym, że jest tu zabieg wykorzystany w serialu Pozostawieni. Nie wiedziałam tego. Historia otoczona była aurą tajemnicy, nawet wtedy, gdy pracowaliśmy na planie. Robiłam tylko to, co mi kazano. (…) I mamy to zniknięcie… Nie wiem więc, dlaczego Wszechświat spiskuje przeciwko mnie.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Piotr Piskozub
-

Poznaj najdroższe seriale telewizyjne w historii.…

Chcemy przedstawić Wam listę najdroższych seriali telewizyjnych w historii - w zestawieniu nie brakuje zaskoczeń.

Piotr Piskozub
-

Czekając na Avengers: Koniec gry –…

Fani MCU zastanawiają się, jak w filmie Avengers: Koniec gry swoją obecność zaznaczy Hulk. To…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead – 9. sezon…

The Walking Dead szokuje. Nie tylko tym, że 9. sezon jest jednym z najlepszych sezonów…

Adam Siennica
-

Templariusze: sezon 2, odcinek 1 –…

Templariusze kontynuują opowiadaną historię w 2. sezonie. Oceniam, jak odcinek wprowadza do nowej serii.

Ocena recenzenta:
7
Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Wszystko wskazuje na to, że aktualny czas trwania został już ustalony przez Disneya i Marvela.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.