Bad Genius - powstanie anglojęzyczny remake tajskiego heist movie

Kolejna produkcja z Azji doczeka się anglojęzycznego remaku. Tym razem chodzi o uznany thriller.

Kolejna produkcja z Azji doczeka się anglojęzycznego remaku. Tym razem chodzi o uznany thriller.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  remake 

Jak podaje portal Deadline Picturestart i Picture Perfect Entertainment stworzą anglojęzyczny remake tajskiego filmu Bad Genius w reżyserii Nattawuta Poonpiriyi. Produkcja stała się międzynarodowym przebojem w całej Azji i najbardziej dochodowym filmem tajskim 2017 roku.

Nowa wersja będzie opowiadać o grupie uczniów z ostatniej klasy szkoły średniej, którzy łączą siły, aby zlikwidować sfałszowany system przyjęć na studia. Eva Anderson przygotuje scenariusz projektu. Oryginał powstał w oparciu o prawdziwy skandal dotyczący egzaminów na studia w Chinach. 

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV