Przeczytaj w weekend

Będzie 2. sezon serialu Castle Rock

Tegoroczny serial ze świata Stephena Kinga został ciepło przyjęty przez fanów. Castle Rock doczeka się 2. sezonu.

Tegoroczny serial ze świata Stephena Kinga został ciepło przyjęty przez fanów. Castle Rock doczeka się 2. sezonu.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  Castle Rock 

Castle Rock to nowy serial na podstawie prozy Stephena Kinga, zapowiadany od samego początku jako produkcja mroczna i psychologiczna. Akcja rozgrywa się w tytułowym miasteczku, a kolejne wątki są zaczerpnięte z całokształtu twórczości autora i spięte w jedność.

W chwili obecnej trwa emisja pierwszego sezonu, zarówno w USA jak i w Polsce. Serial został jednak przyjęty na tyle ciepło, że już teraz zdecydowano się zamówić 2. sezon. Na tę chwilę nie wiadomo, z ilu odcinków będzie się składał ani czego będzie dotyczył. Poinformujemy o szczegółach.

Naszą recenzję pierwszych odcinków można przeczytać tutaj. W Polsce serial emitowany jest na HBO GO.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV