Będzie 2. sezon serialu McMafia

BBC One zamówiło 2. sezon nowego serialu gangsterskiego McMafia. Poznajcie szczegóły.

BBC One zamówiło 2. sezon nowego serialu gangsterskiego McMafia. Poznajcie szczegóły.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  McMafia 

McMafia to nowy serial realizowany przez AMC i BBC. Fabuła koncentruje się na Alexie Godmanie, synu rosyjskich imigrantów, który wychował się w Anglii. Choć mężczyzna próbuje ułożyć sobie spokojne życie, ciągnie się za nim ponura przeszłość, która nieustannie każe powracać do kryminalnej działalności. Serial jest inspirowany powieścią McMafia. Zbrodnia nie zna granic autorstwa brytyjskiego dziennikarza Mishy Glenny’ego. Emisja rozpoczęła się w styczniu bieżącego roku.

Zgodnie z nowymi informacjami, nowa produkcja doczeka się 2. sezonu. Nowa odsłona ma liczyć 8 odcinków, podobnie jak sezon pierwszy. W chwili obecnej nie są znane szczegóły dotyczące castingu i premiery.

W obsadzie są między innymi James Norton, Faye Marsay, Juliet Rylance, Alexsey Serebryakov i Maria Shukshina. Twórcami są Hossein Amini i James Watkins.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV