Przeczytaj w weekend

Będzie 3. sezon serialu Sprawa idealna

Sprawa idealna (The Good Fight) nadal cieszy się popularnością. Oficjalnie będzie 3. sezon.

Sprawa idealna (The Good Fight) nadal cieszy się popularnością. Oficjalnie będzie 3. sezon.

Adam Siennica

Adam Siennica

CBS All Access oficjalnie zamawia 3. sezon serialu The Good Fight. W oświadczeniu czytamy pochwały, nazywając ten serial prowokującym i wyznaczającym nowe granice.

Popularność oraz świetne oceny zagwarantowały zamówienie. Robert i Michelle Kingowie powrócą za sterami.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV