Przeczytaj w weekend

Będzie 4. sezon Superstore

NBC jest zadowolone z serialu komediowego Superstore. Powstanie 4. sezon.

NBC jest zadowolone z serialu komediowego Superstore. Powstanie 4. sezon.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  superstore 

Informację o 4. sezonie Superstore zdradziła  Jennifer Salke, szefowa NBC Entertainment. W oświadczeniu czytamy o dumie z tego serialu komediowego, który jej zdaniem jest flagową produkcją stacji w tym gatunku.

Przekłada się to na popularność, bo w 2017 roku była to najchętniej oglądana komedia NBC w platformach VOD. 4. sezon zadebiutuje w sezonie 2018/2019.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV