Przeczytaj w weekend

Będzie 5. sezon Grace i Frankie

Netflix nadal jest zadowolony z komediodramatu z Jane Fondą i Lily Tomlin. Premiera w 2019 roku.

Netflix nadal jest zadowolony z komediodramatu z Jane Fondą i Lily Tomlin. Premiera w 2019 roku.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  netflix 

Ogłoszono, że 5. sezon Grace and Frankie oficjalnie powstanie i jego premiera odbędzie się w 2019 roku. Do obsady dołącza RuPaul, który wcieli się w Benjamina Le Daya. Ma być to godnym przeciwnikiem dla Grace i Frankie.

Za sterami powracają Marta Kauffman i Howard J. Morris jako twórcy i producenci wykonawczy. W ekipie producenckiej są także Paula Weinstein, John Hoffman, Billy Finnegan, Robbie Tollin, Jane Fonda, Lily Tomlin, David Ellison, Dana Goldberg i Marcy Ross.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV