Repertuar kin Nowość Program TV

BioWare zapewnia: to jeszcze nie koniec serii Dragon Age i Mass Effect

Studio skupione jest na pracach nad swoim nowym IP - Anthem - ale nie oznacza to, że ich dwie popularne serie zostały porzucone.

Deweloperzy ze studia BioWare pracują aktualnie nad grą Anthem – sieciową grą akcji, w której gracze pokierują bohaterami w potężnych bojowych pancerzach, przypominających nieco zbroję Iron-Mana. Okazuje się jednak, że nie oznacza to definitywnego końca innych serii od tych twórców.

Tu warto przypomnieć, że o kolejnym Dragon Age słyszy się już od dłuższego czasu, jednak do tej pory nie otrzymaliśmy konkretnych informacji na ten temat. Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku serii Mass Effect. Jej ostatnia odsłona – Andromeda – nie została zbyt dobrze przyjęta przez fanów i losy tej marki pozostają nieznane. Ciężko jednak spodziewać się, by BioWare miało porzucić tak popularny cykl.

-
-

Wspomina o tym Casey Hudson ze studia. Zdradza on, że studio jest w trakcie prac nad pewnymi tajemniczymi projektami.

Tak – głośno i wyraźnie słyszymy zainteresowanie tym, by BioWare zajęło się Dragon Age i Mass Effec i zapewniamy, że pewne nasze zespoły pracują w ukryciu nad pewnymi sekretnymi projektami, które powinny Wam się spodobać. Po prostu nie możemy o tym jeszcze mówić przez jakiś czas.

Anthem zadebiutuje 22 lutego na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Można spodziewać się, że o ewentualnych kontynuacjach Dragon Age i Mass Effect usłyszymy dopiero po premierze tej produkcji.

Źródło: gamefragger.com / fot. BioWare

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.