Boba Fett dostanie własny film. Kto wyreżyseruje nowe Gwiezdne Wojny?

The Hollywood Reporter donosi o tym, że Lucasfilm pracuje nad kolejnym spin-offem Gwiezdnych Wojen. Wyjawiono reżysera i scenarzystę.

The Hollywood Reporter donosi o tym, że Lucasfilm pracuje nad kolejnym spin-offem Gwiezdnych Wojen. Wyjawiono reżysera i scenarzystę.

Adam Siennica

Adam Siennica

Dziennikarze The Hollywood Reporter donoszą, że nominowany do Oscara James Mangold wyreżyseruje ten film na podstawie scenariusza, który napisze z Simon Kinberg. Jego bohaterem ma być słynny łowca nagród - Boba Fett. Okres osadzenia akcji nie jest znany. W 2017 roku reżyser zdobył wielkie uznanie za Logan.

Przypomnijmy, że Boba Fett pojawił się w filmach Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackStar Wars: Episode VI - Return of the Jedi oraz Star Wars: Episode II - Attack of the Clones. Jego przygody mogliśmy śledzić też w serialu Star Wars: The Clone Wars oraz w wielu książkach i komiksach. Swego czasu nad tym projektem pracował Josh Trank, ale został zwolniony po aferze na planie The Fantastic Four.

Film ma być części serii spin-offów: Gwiezdne Wojny - historie. Czytamy na THR, że Lucasfilm pracuje nad kilkoma produkcjami w tym aspekcie. Między innymi nad Obi-Wanem Kenobim, który prawdopodobnie zostanie wyreżyserowany przez Stephen Daldry.

Dziennikarze potwierdzają te plany w oparciu o swoich informatorów z kręgów Lucasfilmu. Sam Lucasfilm nie komentuje ani nie dementuje tych informacji. Prawdopodobnie w nadchodzących tygodniach któryś z projektów zostanie otwarcie ogłoszony.

Źródło: thehollywoodreporter.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV