Przeczytaj w weekend

Bohater Hordy powraca. Zobacz świetną animację z World of Warcraft

Blizzard Entertainment dostarczyło kolejną fantastyczną animację promującą World of Warcraft. Tym razem powraca w niej legendarny bohater Hordy.

Blizzard Entertainment dostarczyło kolejną fantastyczną animację promującą World of Warcraft. Tym razem powraca w niej legendarny bohater Hordy.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Firma Blizzard znana jest z wysokiej jakości filmów animowanych, które pojawiają się zarówno jako przerywniki w ich produkcjach, jak i samodzielne materiały wideo promujące dane tytuły. Tym razem w internecie pojawiła się nowa animacja z World of Warcraft: Battle for Azeroth, zatytułowana Safe Heaven.

Wideo jest krótkie i trwa tylko 4 minuty, jednak wydaje się zapowiadać istotne zmiany w uniwersum Warcrafta. Widzimy w nim, jak Varok Saurfang zwraca się o pomoc do Thralla, byłego Wodza Wojennego Hordy. Można spodziewać się, że nie pozostanie to bez wpływu na wydarzenia przedstawiane w World of Warcraft: Battle for Azeroth. Prawdopodobnie przekonamy się o tym w kolejnej dużej aktualizacji, czyli Rise of Azshara.

Źródło: youtube.com / fot. Blizzard Entertainment

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV