Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Bosch – zwiastun 5. sezonu serialu. Jest data premiery

Zadebiutowała zapowiedź kolejnej odsłony serialu kryminalnego Amazon Prime Video, która zdradza datę premiery 5. sezonu.

Zadebiutowała zapowiedź kolejnej odsłony serialu kryminalnego Amazon Prime Video, która zdradza datę premiery 5. sezonu.

Serial Bosch oparty jest na książkach Michaela Connelly’ego. Akcja skupia się na losach tytułowego detektywa z wydziału zabójstw w Los Angeles. W 5. sezonie bohater będzie musiał zmierzyć się z Daltonem Walshem granym przez Chrisa Vance'a.

Zadebiutował zwiastun 5. sezonu serialu, który informuje, że nowa odsłona zadebiutuje 19 kwietnia. Wideo jest dostępne poniżej.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: screen z YouTube

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV