Brightburn: Syn ciemności - ten klip jest niepokojący. Zobacz wideo

W sieci pojawił się kolejny klip, który ma zapowiadać nadchodzącą premierę produkcji Brightburn: Syn ciemności.

W sieci pojawił się kolejny klip, który ma zapowiadać nadchodzącą premierę produkcji Brightburn: Syn ciemności.

Już niebawem na ekrany kin trafi film Brightburn: Syn ciemności - opowie on historię dziecka z innej planety, którego statek kosmiczny rozbije się na farmie należącej do poczciwego małżeństwa. Choć początek tej opowieści bez dwóch zdań budzi skojarzenia z genezą Supermana, filmowcy mieli na celu pokazanie, co stałoby się wówczas, gdyby w pojeździe został odnaleziony nie bohater, a ktoś będący zagrożeniem dla ludzkości.

W ramach kampanii promocyjnej zaprezentowano nowy klip, który pokazuje nam głównego bohatera odkrywającego swoje moce. Zobaczcie sami:

W obsadzie znajdują się m.in. Elizabeth Banks, David Denman, Jackson A. Dunn, Emmie Hunter i Matt Jones. Reżyseruje David Yarovesky, a jednym z producentów jest doskonale Wam znany James Gunn.

Do polskich kin Brightburn: Syn ciemności trafi 24 maja.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV