„Bunheads” oficjalnie anulowane

Pięć miesięcy po finale pierwszego sezonu, stacja ABC Family podjęła decyzję o anulowaniu Tancerek.

Pięć miesięcy po finale pierwszego sezonu, stacja ABC Family podjęła decyzję o anulowaniu Tancerek.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Decyzja ta nie dziwi i była spodziewana już od kilku miesięcy. - "Tancerki" to fantastyczny serial, jesteśmy dumni, że był u nas emitowany. Przez ostatnie miesiące usiłowaliśmy znaleźć sposób na jego kontynuację, ale niestety nie było to możliwe. Życzymy obsadzie i ekipie produkcyjnej wszystkiego najlepszego w przyszłości - napisano w oficjalnym oświadczeniu stacji ABC Family.

W ostatnich tygodniach stacja ABC Family anulowała również The Lying Game. W ramówce ABC Family bardzo dobrze radzą sobie dwa nowe seriale - The Fosters i Twisted. W ciągu najbliższych tygodni powinniśmy spodziewać się dla nich nowych zamówień.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV