Przeczytaj w weekend

CBS zamawia pilotowy odcinek serialu God Friended Me. W roli głównej gwiazda The Mayor

God Friended Me to nowy procedural zamówiony przez stację CBS. W roli głównej wystąpi Brandon Micheal Hall znany z serialu The Mayor.

God Friended Me to nowy procedural zamówiony przez stację CBS. W roli głównej wystąpi Brandon Micheal Hall znany z serialu The Mayor.

Brandon Micheal Hall (The Mayor) otrzymuje główną rolę w nowym serialu zamówionym przez CBS. Produkcja nosi tytuł God Friended Me i jest zapowiadana jako wesoła i podnosząca na duchu historia z różnymi punktami widzenia na wiarę, istnienie i naukę. Głównym bohaterem jest Miles, zagorzały ateista, którego życie zmienia się, gdy zostaje dodany do znajomych na Facebooku przez samego Boga. Nieświadomie, chłopak staje się czynnikiem zmian w całym swoim otoczeniu.

Twórcami serialu są Steven Lilien i Bryan Wynbrandt, którzy napisali również scenariusz. W chwili obecnej nie są znane szczegóły dotyczące dalszego castingu oraz premiery.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV