CBS zmienia daty premier i zatwierdza letnią ramówkę

Stacja CBS oficjalnie ogłosiła swoje plany na lato 2014 roku. Zmianie uległy daty premier Extant i Under the Dome.

Stacja CBS oficjalnie ogłosiła swoje plany na lato 2014 roku. Zmianie uległy daty premier Extant i Under the Dome.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Premiera drugiego sezonu Under the Dome zaplanowana została na 30 czerwca 2014 roku (poniedziałek), a scenariusz pierwszego odcinka nowej serii napisał sam Stephen King. 9 lipca 2014 roku (środa) odbędzie się premiera nowego dramatu science-fiction Stevena Spielberga z Halle Berry w roli głównej pt. Extant. Z kolei na 29 czerwca (niedziela) stacja CBS zaplanowała premierę trzeciej serii Unforgettable.

Ponadto CBS będzie emitować latem kolejny sezon programu "Big Brother".

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV