Czarownica 2 - główne bohaterki na nowym plakacie promującym film

Disney zaprezentował nowy plakat promujący sequel dobrze przyjętego widowiska z 2014 roku. Premiera w październiku.

Disney zaprezentował nowy plakat promujący sequel dobrze przyjętego widowiska z 2014 roku. Premiera w październiku.

Czarownica 2 ma oficjalny tytuł Maleficent: Mistress of Evil. Fabuła rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z pierwszej części. Skomplikowana relacja pomiędzy tytułową bohaterką a księżniczką Aurorą jest dalej rozwijana. Muszą stawić czoło nowemu zagrożeniu dla magicznych stworzeń.

Za kamerą tym razem stoi Joachim Rønning, znany z filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. Autorami scenariusza są Linda WoolvertonMicah Fitzerman-Blue oraz Noah Harpster.

W obsadzie są Angelina Jolie, Elle Fanning, Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville, Michelle Pfeiffer (w roli czarnego charakteru), Chiwetel Ejiofor, Ed Skrein, Robert Lindsay i Harrison Dickinson.

W sieci zadebiutował plakat widowiska, który przedstawia główne bohaterki produkcji:

Premiera filmu w USA 18 października.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Disney

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV