Przeczytaj w weekend

Damnation skasowane. Nie będzie 2. sezonu

USA Network zdecydowało się zakończyć produkcję westernu Damnation. Serial nie spełnił ich oczekiwań.

USA Network zdecydowało się zakończyć produkcję westernu Damnation. Serial nie spełnił ich oczekiwań.

Adam Siennica

Adam Siennica

Damnation zakończyło się na jednym sezonie. Powodem są słabe wyniki oglądalności. Serial nie przekonał do siebie widzów.

Współproducentem jest Netflix, który będzie udostępniać pierwszy sezon od lutego. Twórcą jest Tony Tost, a w ekipie producentów jest m.in. James Mangold.

 

 


The End of the F***ing World tylko na NETFLIX

Advertisement

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV