Przeczytaj w weekend

Danny Trejo w stałej obsadzie komedii stacji FX

Popularny kinowy twardziel dołącza do stałej obsady serialu komediowego Saint George.

Popularny kinowy twardziel dołącza do stałej obsady serialu komediowego Saint George.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Trejo wcześniej już występował w serialu stacji FX - miał rolę w Synach Anarchii. Aktor wcieli się w wujka głównego bohatera imieniem Tio. Pracuje on na budowie, ale co jakiś czas wpada do George'a na piwo. Kocha rywalizację w każdym aspekcie życia - zwłaszcza w piciu. Jest to postać, która zawsze bezpośrednio mówi komuś prawdę.

Twórcą i scenarzystą Saint George jest Matt Williams. Produkcja opowiadać będzie o chaotycznym życiu niedawno rozwiedzionego Meksykanina, który stara się poukładać swoje życie, jednocześnie utrzymując kontakt ze swoją byłą żoną, 11-letnim synem, a także matką i wujkiem, z którymi zmuszony jest zamieszkać. Główną rolę zagra George Lopez.

Stacja FX zamówiła pierwszy sezon sitcomu George'a Lopeza, który będzie miał 10 odcinków. Jeśli oglądalność będzie zadowalająca, FX automatycznie zamówi kolejne 90. odcinków, które podzielone zostanie na kilka sezonów.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV