Death Stranding stanie się przystępniejsze. Ujawniono szczegóły nowej aktualizacji

Twórcy zapowiadają, że pracują nad nową aktualizacją, która pozwoli m.in. na zmianę wielkości napisów w Death Stranding.

Twórcy zapowiadają, że pracują nad nową aktualizacją, która pozwoli m.in. na zmianę wielkości napisów w Death Stranding.

Death Stranding zadebiutowało na początku listopada i podzieliło graczy oraz krytyków. Wiele osób uważa, że tytuł ten jest naprawdę intrygujący i oferuję także ciekawą, choć nietypową rozgrywkę, ale są też tacy, których nowe dzieło Hideo Kojimy znudziło po zaledwie kilku godzinach. Większość graczy jest jednak zgodna, że interfejs w grze nie jest do końca przejrzysty, a ilość podsumowań po misjach i statystyk może przytłoczyć.

Twórcy wydają się jednak świadomi istnienia problemu, bo na oficjalnym profilu Kojima Productions poinformowano o nadchodzącej aktualizacji Death Stranding, która ma m.in. pozwolić na zmianę wielkości widocznych w grze tekstów. Nie ujawniono jednak szczegółów i tym samym nie wiemy też, na jak wielkie modyfikacje pozwolą twórcy. Oprócz tego, patch ma również dodać możliwość pozbywania się pojazdów.

Premierę nowej łatki zaplanowano na połowę grudnia, ale dokładna data nie została ujawniona.

Źródło: twitter.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV