Przeczytaj w weekend

Devil May Cry 5 – w grze może pojawić się tryb kooperacji

Jeśli plotki się potwierdzą, to w Devil May Cry 5 będziemy mogli zagrać razem z dwójką znajomych.

Jeśli plotki się potwierdzą, to w Devil May Cry 5 będziemy mogli zagrać razem z dwójką znajomych.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Devil May Cry 5 może być pierwszą częścią tej serii, w której pojawi się jakaś forma rozgrywek online. Wynika tak z opisów gry w cyfrowych sklepach PlayStation i Xboksa. Na stronie tego pierwszego wspomniany jest sieciowy multiplayer dla dwóch lub trzech osób. Jeszcze precyzyjniej wyrażono to w sklepie Microsoftu, gdzie wprost napisano, że w grze ma pojawić się tryb sieciowej kooperacji.

Do informacji tych warto jednak póki co podchodzić z pewnym dystansem. Chociaż pojawienie się takich informacji w dwóch miejscach trudno jest uznać za błąd, to firma Capcom póki co nie chce komentować całej sprawy. Redaktorzy serwisu Gamescom próbowali się z nimi skontaktować i otrzymali jedynie bardzo wymijającą odpowiedź.

Z Devil May Cry 5 skupiamy się na dostarczeniu kompletnego doświadczenia dla jednego gracza. Żadne funkcje sieciowe nie zostały zapowiedziane. 

Niewykluczone, że więcej na temat trybu sieciowego Devil May Cry 5 dowiemy się w przyszłości. Gra zadebiutuje 8 marca przyszłego roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Źródło: gamespot.com / fot. Capcom

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV