Przeczytaj w weekend

Diablo 4 coraz bliżej? Blizzard pokazał grę swoim pracownikom

Dziennikarze francuskiego Le Monde informują, że pracownicy firmy Blizzard mieli już okazję zapoznać się z wyczekiwanym Diablo 4.

Dziennikarze francuskiego Le Monde informują, że pracownicy firmy Blizzard mieli już okazję zapoznać się z wyczekiwanym Diablo 4.

Paweł Krzystyniak
Paweł Krzystyniak
Tagi:  blizzard 
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Od dłuższego czasu w sieci pojawiają się informacje, które wskazują, że Diablo 4 rzeczywiście powstaje. Mowa między innymi o ogłoszeniach o prace i zapewnianiach firmy Blizzard o tym, że w produkcji znajduje się kilka projektów z tego uniwersum. 

Teraz pojawiła się kolejna wskazówka - tekst opublikowany we francuskim Le Monde. Wynika z niego, że pracownicy paryskiego oddziału firmy Blizzard mieli już okazję zapoznać się z grą Diablo 4 w trakcie wewnętrznej prezentacji. W artykule wspomniano także o kolejnym projekcie związanym z Overwatch

Zespoły Blizzard Entertainment miały okazję zapoznać się z prezentacją oczekiwanego Diablo 4 i wiedzą, że powstaje nowy Overwatch. Te gry zadebiutują jednak najwcześniej w 2020 roku - informuje Le Monde. 

Kiedy możemy spodziewać się jakichś oficjalnych zapowiedzi? Najlepszą okazją wydaje się listopadowy BlizzCon. To impreza, na której Blizzard ujawnia plany związane ze swoimi markami. 

Źródło: pcgamesn.com / fot. Blizzard

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV