Diane Kruger gwiazdą „The Bridge”

Diane Kruger zadebiutuje w amerykańśkim serialu! Aktorka z "Bękartów wojny" dostała główną rolę kobiecą w thrillerze stacji FX pt. "The Bridge", który jest remakiem duńskiego "Bron/Broen".

Diane Kruger zadebiutuje w amerykańśkim serialu! Aktorka z "Bękartów wojny" dostała główną rolę kobiecą w thrillerze stacji FX pt. "The Bridge", który jest remakiem duńskiego "Bron/Broen".

Adam Siennica

Adam Siennica

Oryginał skupiał się na śledztwie w sprawie odnalezienia zwłok na moście łączącym Danię ze Szwecją. Scenariusz amerykańskiej wersji napisały Meredith Stiehm i Elwood Reid.

Akcja skupi się na dwóch detektywach z USA i Meksyku, którzy pracują razem i ścigają seryjnego mordercę zabijającego po obu stronach granicy. Wszystko rozpocznie się od znalezienia zwłok na moście łączącym El Paso z Juarez.

Kruger zagra detektyw Sonyę North, która pracuje w El Paso. Meredith Stiehm (Homeland) i Elwood Reid (Hawaii 5.0) napisali scenariusz i są producentami wykonawczymi z Carolyn Bernstein, Larsem Blomgrenem i Jane Featherstone. Zdjęcia rozpoczną się jesienią.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV