Doom Patrol - zwiastun 2. sezonu serialu. Jeszcze więcej nietypowej akcji
Doom Patrol zaprezentował się widzom w zwiastunie 2. sezonu. Nowa odsłona serialu trafi także na HBO Max.
Doom Patrol zaprezentował się widzom w zwiastunie 2. sezonu. Nowa odsłona serialu trafi także na HBO Max.

Doom Patrol jest serialem DC Universe, który opowiada o tytułowej grupie bohaterów, w skład której wchodzą Negative Man, Elasti-Woman, Crazy Jane, Cyborg i Dr Niles Caulder. Ekipa nietypowych herosów powróci wraz z 2. sezonem nie tylko w serwisie DC Universe, ale także na HBO Max w Stanach Zjednoczonych.
Teraz otrzymaliśmy pierwszy oficjalny zwiastun produkcji. W obsadzie 2. sezonu znajdują się między innymi Timothy Dalton, Diane Guerrero, April Bowlby, Brendan Fraser oraz Matt Bomer.

Doom Patrol powróci wraz z 2. sezonem 25 czerwca 2020 roku. Produkcja zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych na HBO Max oraz DC Universe. Zobaczcie zwiastun, który prezentuje jeszcze więcej nietypowej akcji:
Źródło: Comicbookmovie.com



naEKRANIE Poleca
ReklamaDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1979, kończy 46 lat
ur. 1986, kończy 39 lat
ur. 1980, kończy 45 lat
ur. 1972, kończy 53 lat
ur. 1984, kończy 41 lat

