Dora and the Lost City of Gold – zwiastun nowego filmu z Isabelą Moner

Dora and the Lost City of Gold to film na podstawie serialu Dora poznaje świat. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Dora and the Lost City of Gold to film na podstawie serialu Dora poznaje świat. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Link not found to serial animowany dla dzieci, który doczeka się pełnometrażowej wersji aktorskiej. Za produkcją stoją Paramount Pictures i Nickelodeon - główna bohaterka ma być nastolatką, a zatem będzie starsza niż w serialu. W roli głównej występuje Isabela Moner, a oficjalny tytuł filmu to Dora and the Lost City of Gold.

Zgodnie z dostępnymi opisami fabuły, w filmie Dora stanie przed zupełnie nowym wyzwaniem - szkołą średnią. Po latach spędzonych na eksplorowaniu dżungli ze swoimi rodzicami, dziewczyna nie jest na to przygotowana. Ponadto, jej rodzice znajdują się w poważnym niebezpieczeństwie i teraz Dora wraz z przyjaciółmi podejmie próbę ich uratowania.

Dziś do sieci trafił pierwszy zwiastun nowego filmu. Zobaczcie wideo i plakat poniżej:

W obsadzie są również Eugenio Derbez, Jeffrey Wahlberg, Nicholas Coombe, Madeleine Madden, Adriana Barraza, Eva Longoria, Michael Peña, Danny Trejo i Benicio del Toro.

Dora and the Lost City of Gold - premiera w USA odbędzie się 2 sierpnia tego roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV