Dwie premiery i trzy pewniaki z kolejnymi sezonami od stacji CW

Stacja CW zamówiła kolejne sezony dla swoich najpopularniejszych seriali. Zobaczcie, kto na pewno powróci w kolejnym sezonie z nowymi odcinkami! Wśród kontynuowanych seriali są dwie premiery.

Stacja CW zamówiła kolejne sezony dla swoich najpopularniejszych seriali. Zobaczcie, kto na pewno powróci w kolejnym sezonie z nowymi odcinkami! Wśród kontynuowanych seriali są dwie premiery.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Stacja CW jako pierwsza postanowiła rozpocząć kompletowanie ramówki na sezon 2014/15. Na pewno zobaczymy w niej pięć seriali, które właśnie otrzymało zamówienie kolejnych sezonów. Są to: Arrow (3. sezon), Nie z tego świata (10. sezon), Pamiętniki wampirów (6. sezon), a także dwie jesienne premiery: The Originals i Nastoletnia Maria Stuart.

- Ten sezon to dla nas ogromny sukces. Połączenie emisji "The Originals" i "Supernatural" sprawiło, że wtorek był dla nas fantastycznym wieczorem, najlepszym od wielu lat. "Pamiętniki wampirów" w swoim czasie emisji są na drugim miejscu wśród młodej widowni, "Arrow" zyskuje oglądalność wśród młodych mężczyzn, a oglądalność "Reign" rośnie z tygodnia na tydzień. To wszystko sprawia, że wtorek, środa i czwartek są w naszym wykonaniu bardzo mocne - powiedział Mark Pedowitz, szef CW.

Na decyzję związaną ze swoją przyszłością czekają jeszcze: Pamiętniki Carrie, Doktor Hart, The Tomorrow People i Piękna i bestia. Walczyć o miejsce w ramówce w przyszłym sezonie będą także dwa nowe seriale, które wystartują w ciągu najbliższych tygodni: Przeznaczeni i The 100. Z całej szóstki przetrwają jedynie dwie produkcje. Pozostałe cztery zostaną anulowane.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV