Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "

 

Advertisement

 

Dwie premiery i trzy pewniaki z kolejnymi sezonami od stacji CW

Stacja CW zamówiła kolejne sezony dla swoich najpopularniejszych seriali. Zobaczcie, kto na pewno powróci w kolejnym sezonie z nowymi odcinkami! Wśród kontynuowanych seriali są dwie premiery.

Stacja CW jako pierwsza postanowiła rozpocząć kompletowanie ramówki na sezon 2014/15. Na pewno zobaczymy w niej pięć seriali, które właśnie otrzymało zamówienie kolejnych sezonów. Są to: Arrow (3. sezon), Supernatural (10. sezon), The Vampire Diaries (6. sezon), a także dwie jesienne premiery: The Originals i Reign.

– Ten sezon to dla nas ogromny sukces. Połączenie emisji „The Originals” i „Supernatural” sprawiło, że wtorek był dla nas fantastycznym wieczorem, najlepszym od wielu lat. „Pamiętniki wampirów” w swoim czasie emisji są na drugim miejscu wśród młodej widowni, „Arrow” zyskuje oglądalność wśród młodych mężczyzn, a oglądalność „Reign” rośnie z tygodnia na tydzień. To wszystko sprawia, że wtorek, środa i czwartek są w naszym wykonaniu bardzo mocne – powiedział Mark Pedowitz, szef CW.

Na decyzję związaną ze swoją przyszłością czekają jeszcze: The Carrie Diaries, Hart of Dixie, The Tomorrow People i Beauty and The Beast. Walczyć o miejsce w ramówce w przyszłym sezonie będą także dwa nowe seriale, które wystartują w ciągu najbliższych tygodni: Star-Crossed i The 100. Z całej szóstki przetrwają jedynie dwie produkcje. Pozostałe cztery zostaną anulowane.

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Dawid Muszyński
-

Odwróceni. Ojcowie i Córki: odcinek 1…

Po 12 latach Odwróceni wracają. Czy jest to powrót na miarę pierwszego sezonu? Przeczytajcie naszą…

Ocena recenzenta:
8
Norbert Zaskórski
-

Pokemon: Detektyw Pikachu – karty do…

Detektyw Pikachu to nadchodzący film aktorski o tytułowym, żółtym pokemonie. W sieci pojawiły się zdjęcia…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.