Fani Zacka Snydera zebrali pieniądze dla fundacji zapobiegającej samobójstwom

Fani Zacka Snydera zebrani wokół ruchu #ReleaseTheSnyderCut nie tylko walczą o jedyną słuszną wersję filmu Liga Sprawiedliwości. Wspomogli też ważną akcję charytatywną.

Fani Zacka Snydera zebrani wokół ruchu #ReleaseTheSnyderCut nie tylko walczą o jedyną słuszną wersję filmu Liga Sprawiedliwości. Wspomogli też ważną akcję charytatywną.

Adam Siennica

Adam Siennica

Fani Zacka Snydera zebrali 100 tys dolarów na rzecz amerykańskiej fundacji zajmującej się zapobieganiu samobójstwom. Pomagają ludziom radzić sobie z problemami. Ma to związek z samym reżyserem, którego córka odebrała sobie życie. Snyder w trakcie prac nad filmem Liga Sprawiedliwości musiał zrezygnować z kontynuacji tworzenia widowiska (został zastąpiony przez Jossa Whedona).

Organizatorzy akcji opublikowali oświadczenie:

 

- Chociaż ruch #ReleaseTheSnyderCut jest skupiony na doprowadzeniu do wypuszczenia oryginalnej wersji Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera, codzienna praca społeczności polega na celebrowaniu i podkreślaniu siły i wpływu filmografii Zacka. Podczas tej przygody rozmawialiśmy z wieloma ludźmi, którzy podkreślali, jak twórczość Zacka Snydera wpłynęła na nich pozytywnie. Ludzie, którzy czuli się niedoceniani lub wyobcowani znaleźli inspirację w uczłowieczeniu bohaterów na ekranie, a inni zostali zmotywowani do docenienia własnej wartości. Wiele osób walczących z depresją radziła sobie z tym lepiej, gdy mogli zobaczyć, że bohaterowie mierzą się z tym samym, wychodząc z mrocznych sytuacji, odkrywając nadzieję i inspirując do heroizmu. Rozmawiałem osobiście z ludźmi, którzy powiedzieli, że twórczość Zacka dosłownie uratowała im życie. Mocne prowadzenie historii ma naprawdę zdolność leczenia, budowania świadomości i tworzenia zmiany. Dlatego my też walczymy.

Warner Bros. nadal nie komentuje działań ruchu w sprawie wypuszczenia wersji Snydera. Sam Snyder skomentował akcję zebrania funduszy na Twitterze:

null

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV