Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

FOX zamawia na sezon komedię „Grandfathered” oraz dramat „Rosewood”

Stacja FOX dała zielone światło na rozpoczęcie produkcji 3 seriali komediowych, w tym produkcji "Grandfathered" z Johnem Stamosem w roli głównej. Zamówienie otrzymał też dramat "Rosewood".

Zamówione na sezon 2015/16 seriale komediowe stacji FOX to:

Dziadek z przypadku – produkcja opowiadająca o charyzmatycznym kawalerze, którego życie zostaje przewrócone do góry nogami, gdy dowiaduje się, że jest nie tylko ojcem, ale też dziadkiem. W roli głównej zobaczymy Johna Stamosa, a w obsadzie znajdują się również: Josh Peck, Paget Brewster, Christina Milian, Kelly Jenrette i Ravi Patel.

Cooper Barrett’s Guide to Surviving Life – projekt, w którym główną rolę zagra Jack Butmore-Scott. Po wyjątkowo parszywym życiowym doświadczeniu oraz wykorzystując różne sytuacje z własnej przeszłości, 26-letni Cooper Barrett chwyta za kamerę i rozpoczyna misję polegająca na pomaganiu młodym Amerykanom po 20-ce w ich szalonych życiach.

Czytaj także: „Legends of Tomorrow” – spin-off „Arrow” i „The Flash” oficjalnie zamówiony na sezon

Prawomocny – główną rolę gra Rob Lowe wcielający się w uwielbianego telewizyjnego prawnika Deana Sandersona. Kiedy jego popularny i emitowany przez długie lata serial dobiega końca, główny bohater znajduje się w trudnym położeniu. Postanawia powrócić do swojego małego miasteczka i otworzyć tam rodzinną firmę prawniczą. Jest przekonany, że doświadczenie, które wyniósł z grania w serialu…do tego wystarczy.

Rosewood – dramat proceduralny, w którym główną rolę zagra Morris Chestnut. Fabuła opowiada o wyjątkowym Dr. Beaumoncie Rosewoodzie, który jest najlepszym prywatnym patologiem w Miami. Główny bohater prowadzi w mieście jedno z najbardziej zaawansowanych laboratoriów w kraju, gdzie odkrywa sekrety, które pomijają inni lekarze. Jego praca polega na pomocy detektywom z policji w rozwiązywaniu kryminalnych spraw.

Wiadomo też, że FOX nie będzie zamawiał kolejnych seriali komediowych. Oznacza to, że projekt: „Studio City” został anulowany. Na zamówienie nadal czekają seriale dramatyczne, na czele z projektem opartym na komiksach pt. „Lucifer”.

Źródło: Deadline / Fot. FOX
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Nowi mutanci – kolejne opóźnienie? Film…

Premiera filmu Mroczna Phoenix nie jest zagrożona. Inaczej sprawa wygląda z inną produkcją studia Fox,…

Michał Kujawiński
-

Leslie Jones ostro o kontynuacji Pogromców…

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji,…

Michał Kujawiński
-

Punisher – Jeph Loeb otwarty na…

Jeph Loeb odpowiedzialny za seriale Marvela zdradził, że bardzo liczy na 3. sezon Punishera. Decyzja…

Michał Kujawiński
-

Ile Netflix wydał na oryginalne produkcje…

Gigant streamingu platforma Netflix w zeszłym roku wydała ogromną ilość pieniędzy na realizacje i promocję…

Co o tym sądzisz?