Geoff Johns rozwinie historię Doktora Manhattana ze Strażników?
Geoff Johns oficjalnie zapowiedział powrót do pisania scenariuszy komiksowych. Można spodziewać się kolejnego wykorzystania postaci stworzonych przez Alana Moore'a w Strażnikach.
Geoff Johns oficjalnie zapowiedział powrót do pisania scenariuszy komiksowych. Można spodziewać się kolejnego wykorzystania postaci stworzonych przez Alana Moore'a w Strażnikach.

Geoff Johns jest obecnie jedną z najbardziej zapracowanych osób w świecie komiksu. Jest szefem i jednocześnie dyrektorem kreatywnym DC Comics, odpowiada za rozbudowę tworzonego przez Warner Bros. kinowego uniwersum DC, a także pisze scenariusze i jest producentem seriali i filmów.
Nic dziwnego, że w ostatnim czasie znacznie mniej czasu poświęca na tworzenie własnych komiksów. Jednakże w Nowy Rok zatwittował z informacją, że powraca do pisania scenariuszy komiksowych.
Wiadomość ta sugeruje także, że w pisanym przez Johnsa komiksie pojawi się postać Doktora Manhattana wykreowana pierwotnie przez Alana Moore'a w Watchmen. Nie byłoby to duże zaskoczenie, bo w ostatniej napisanej przez Johnsa historii, czyli albumie wprowadzającym do relaunchu Rebirth, pojawiły się nawiązania do tego komiksu i sugestia, że Doktor Manhattan stoi za stworzeniem całego uniwersum.
Źródło: Booklips / fot. Comic Vine



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1987, kończy 38 lat
ur. 1978, kończy 47 lat
ur. 1973, kończy 52 lat
ur. 1965, kończy 60 lat
ur. 1984, kończy 41 lat

