Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Gra o tron – buty dla fanów serialu HBO. Oto model Targaryen

Gra o tron doczekała się inspirowanych poszczególnymi postaciami butów. Zobaczcie model Targaryen, który Adidas wprowadzi na rynek.

Gra o tron doczekała się inspirowanych poszczególnymi postaciami butów. Zobaczcie model Targaryen, który Adidas wprowadzi na rynek.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  galeria 

Gra o tron to fenomen popkulturowy, zatem fakt, że doczekała się także serii butów inspirowanych postaciami zapewne nie będzie nikogo dziwił. Adidas we współpracy z HBO wydaje na rynek specjalne obuwie dla wszystkich fanów. W sieci pojawiły się już oficjalne zdjęcia promujące model Domu Targaryen - ogniste motywy, wzór przypominający smoczą łuskę i napisy ukryte na sznurówce to smaczki, jakie można wyłapać na podstawie zdjęcia.

Poniższy post jest galerią - przy prawej krawędzi zdjęcia można przesuwać dalej:

Jeszcze przed pokazaniem oficjalnych butów z serii, w sieci pojawiały się szkice koncepcyjne, udostępniane przez Yezzy Mafia. Widać, że końcowy model House Targaryen jest nieco inny niż wówczas prezentowano, jednak podobieństwa są wciąż dość duże. Może to zwiastować, że kolejne buty z serii (nawiązujące już do innych rodów z serialu) również będą miały podobne motywy. Zobaczcie szkice koncepcyjne:

Gra o tron - serial kończy swoją przygodę wraz z 8. sezonem. Premiera w przyszłym roku.

Źródło: winteriscoming.net / zdjęcie główne: HBO

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV