Przeczytaj w weekend

Gus z Breaking Bad oficjalnie w Better Call Saul. Data premiery

Podczas panelu na TCA oficjalnie potwierdzono powrót Giancarlo Esposito do roli Gusa z Breaking Bad. Ujawniono nowe informacje o 3. sezonie Better Call Saul.

Podczas panelu na TCA oficjalnie potwierdzono powrót Giancarlo Esposito do roli Gusa z Breaking Bad. Ujawniono nowe informacje o 3. sezonie Better Call Saul.

Niedawno publikowaliśmy teaser 3. sezonu Better Call Saul, który udawał reklamę Los Pollos Hermanos, czyli knajpy Gusa Fringa z Breaking Bad. W niej też wystąpił Giancarlo Esposito w roli Gusa. Teraz podczas panelu na TCA potwierdzono, że w istocie ta postać pojawi się w 3. sezonie.

Esposito cieszy się, że może wrócić i jest zaszczycony, że go o to poproszono. Przyznaje, że Gus w 3. sezonie Better Call Saul jest bardziej niedojrzały, niż go znamy z późniejszych wydarzeń. Wciąż szuka swojego miejsca w kartelu. Cieszy się, że znów może grać postać na etapie ukrywania swojego prawdziwe "ja", bo naprawdę nie jest tym, kim widzą go inni ludzie.

Wyjawiono, że reklama Los Pollos Hermanos była pomysłem Esposito, na który zgodził się twórca serialu, Vince Gilligan. W Albuquerque została ona wyemitowana w telewizji.

Premiera 3. sezonu odbędzie się 10 kwietnia. AMC ogłosiło także datę The Son z Pierce'em Brosnanem, który pojawi się na ekranach 8 kwietnia.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV