Halo - Master Chief został obsadzony. Kto go zagra w serialu?

Stacja Showtime rusza z pracami nad serialem Halo opartym na serii gier. Wiemy, kto zagra rolę postaci znanej jako Master Chief.

Stacja Showtime rusza z pracami nad serialem Halo opartym na serii gier. Wiemy, kto zagra rolę postaci znanej jako Master Chief.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  halo 

Halo to wysokobudżetowy serial science fiction oparty na popularnej serii gier produkowanej dla Xboxa. Master Chief to postać z tych właśnie gier i według oficjalnych informacji w aktorskiej produkcji ma on odgrywać bardzo ważną rolę.

Stacja Showtime ogłosiła na Twitterze, że w tę rolę wcieli się Pablo Schreiber. Aktora doskonale znają fani seriali Orange Is the New Black oraz Amerykańscy Bogowie.

Ujawniono również, że nieznana aktorka z Australii, Yerin Ha wcieli się w postać specjalnie stworzoną na potrzeby serialu. Ma nazywać się Quan Ah - jest ona 16-latką z Kolonii Zewnętrznych, która poznaje Master Chiefa w okresie ważnym dla nich obojga.

Szczegóły fabuły serialu nie są znane. Wiemy jedynie, że mamy zobaczyć epicki konflikt pomiędzy ludzkością, a istotami pozaziemskimi znanymi jako Covenant. Nie zabraknie też osobistych historii bohaterów i bogatej wizji przyszłości.

Za kamerą kilku odcinków ma stanąć Otto Bathurst, który znany jest z filmu Robin Hood: Początek. Zdjęcia mają ruszyć jesienią w Budapeszcie na Węgrzech. Sezon ma mieć 10 odcinków.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV