Homecoming - Janelle Monae zamiast Julii Roberts w 2. sezonie

Homecoming powróci z 2. sezonem, jednak w obsadzie dojdzie do ważnej zmiany. W roli głównej nie zobaczymy już Julii Roberts a Janelle Monae.

Homecoming powróci z 2. sezonem, jednak w obsadzie dojdzie do ważnej zmiany. W roli głównej nie zobaczymy już Julii Roberts a Janelle Monae.

Homecoming to ubiegłoroczny serial platformy Amazon, w którym w roli głównej wystąpiła Julia Roberts. Pierwszy sezon skupiał się na trzech postaciach - pracownicy społecznej, pomagającej żołnierzom w powrocie do życia po służbie wojskowej; jej przełożonego oraz jednego z dotkniętych traumą żołnierzy. Poza Roberts, w rolach głównych wystąpili Stephan James i Bobby Cannavale.

Od jakiegoś czasu wiadomo było, że w 2. sezonie Homecoming Julia Roberts nie powróci w roli głównej. Dziś wiemy już, że teraz pierwsze skrzypce w produkcji obejmuje Janelle Monáe, gwiazda filmów Moonlight i Ukryte działania. Aktorka wcieli się w kobietę, która pewnego dnia budzi się dryfując w kajaku i nie pamięta, jak w ogóle się tam dostała ani nawet kim jest.

Roberts pozostanie przy produkcji jako producentka wykonawcza obok showrunnera, Sama Esmaila. Nie wiadomo, czy pozostali członkowie obsady powrócą w 2. serii.

Homecoming - 2. sezon ma zadebiutować w 2020 roku.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV