Ian Anthony Dale będzie czarować „Doktor Hart”

Ian Anthony Dale niedawno romansował z Kono w serialu Hawaii 5.0, a teraz dostaje rolę perfekcyjnego mężczyzny w 4. sezonie Doktor Hart.

Ian Anthony Dale niedawno romansował z Kono w serialu Hawaii 5.0, a teraz dostaje rolę perfekcyjnego mężczyzny w 4. sezonie Doktor Hart.

Adam Siennica

Adam Siennica

Doktor Hart werbuje kolejnego medyka do roli powracającej, czyli do większości odcinków sezonu. Ian Anthony Dale zagra Henry'ego Daltona, niezwykle czarującego lekarza, którego scenarzyści nazywają "chodzącym Supermanem". Jego postać jest jednym z najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi Południa. Uroczy, przyjazny, uprzejmy, z poczuciem humorem i zachwycający kobiety opowieściami z pracy w programie Lekarze Bez Granic. Idealny mężczyzna, którego każda kobieta będzie pragnąć. Nie wiadomo, czy również wpadnie w oko tytułowej bohaterki granej przez Rachel Bilson.

Ian Anthony Dale grał także w takich serialach jak Murder in the First, Charmed, The Event oraz Day Break. 4. sezon serialu Doktor Hart zadebiutuje dopiero w pierwszej połowie 2015 roku.

Źródło: tvline.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV