Repertuar kin Nowość Program TV

„iZombie” i „The Messengers” – daty premier

Stacja CW podała dokładne daty premier 2 nowych seriali dramatycznych, które w ramówce zadebiutują wiosną. Mowa o "iZombie" i "The Messengers".

iZombie” i „The Messengers” to 2 nowe seriale stacji CW, które wiosną zadebiutują w ramówce. Na premierę „iZombie” widzowie w USA będą czekać do 17 marca (wtorek). Nowa produkcja emitowana będzie zaraz po „The Flash„. Tym samym dzień emisji zmieni „Supernatural„, który od 18 marca przeniesie się na środę (po zakończeniu emisji 2. sezonu „The 100”).

iZombie” to projekt określany jest jako ponadnaturalny, kryminalny dramat proceduralny (jeden odcinek, jedna historia) skupiający się na studentce medycyny będącej zombie. Rozpoczyna ona pracę w biurze koronera, gdzie ma swobodny dostęp do mózgów, które musi zjadać by utrzymać swoje człowieczeństwo. Razem z każdym mózgiem wchłania wspomnienia zwłok, które pomagają policyjnym detektywom w rozwiązywaniu kryminalnych spraw.

Czytaj także: Stacja CW zamawia nowe sezony dla 8 seriali

Z kolei 10 kwietnia (piątek) w ramówce zadebiutuje serial „The Messengers„. Serial rozpoczyna się w momencie, gdy na Ziemi rozbija się niezidentyfikowany obiekt. W wyniku katastrofy grupa nieznanych sobie ludzi umiera przez porażenie impulsem elektromagnetycznym. Nieoczekiwanie bohaterowie ożywają, a ich zadaniem jest uratowanie ludzkości przed nadchodzącą Apokalipsą.

Polskie daty premier obu seriali nie są jeszcze znane.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Godzilla 2 – potworów jest znacznie…

W filmie Godzilla 2: Król potworów możemy zobaczyć znacznie więcej Tytanów, niż do tej pory…

Tymoteusz Wronka
-

Najlepsze książki 2018 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze książki 2018 roku. Lista będzie aktualizowana, jeśli tylko nasi redaktorzy i współpracownicy natrafią…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Endgame – martwa postać zauważona…

W filmie Avengers: Wojna bez granic przez działanie Rękawicy Nieskończoności, połowa istnień we wszechświecie przestała…

Piotr Piskozub
-

Marvel? DC? Sprzedaż komiksów w USA…

Poznaliśmy już dane na temat sprzedaży komiksów w USA w listopadzie - pojedynek Marvel vs.…

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów – analiza…

Godzilla 2: Król potworów doczekał się pełnego zwiastuna. Tak jak poprzedni mówi o filmie więcej,…

Adam Siennica
spoilery
-

Wikingowie: sezon 5, odcinek 12 –…

Wikingowie w kolejnym odcinku nie zachwycają. Znów dużo scen o niczym, nudne postacie i słabe…

Ocena recenzenta:
4

Co o tym sądzisz?